Titular notícies

JUGADORS NOSTRES INSCRITS A TORNEIGS

Dijous 28 Novembre 2013

JUNY 2014

JUGADORS JUGANT TORNEIGS, O BÉ, JA HO HAN FET  :


E. Lopez - D. Fungueiriño - E. Sanchez - L. Gonzalez - G. Mut
R. Idoate - G. Jimenez - F. Muñoz - J. Julbe- J. Margalef - 
R. Artigas - S.Leiva - R.  Michavila - Hector Lopez - J.  Pallas -
J. Gascon - S.Torres - J.A. Martos - F.J. Garcia - F. Delgadillo -
A. Llopart - E. Gibert - J. Miralles - N. Homs - D. Genoves -

 C. Buxade - A. Gonzalez - J. Llopart - D. Merayo - A. Blasco -
M. Oliveras -


Resultats :
R. IDOATE
II FESTIVAL INTERNACIONAL D´ESCACS
" VILA DE PLATJA D´ARO "

http://chess-results.com/tnr136419.aspx?lan=9

HECTOR LOPEZ
XIII AJEDREZ ND
http://chess-results.com/tnr134994.aspx?lan=9

D. MERAYO - R. ARTIGAS - M. OLIVERAS - A. GONZALEZ
V MEMORIAL JOSEP LORENTE
http://chess-results.com/tnr132597.aspx?lan=9

D. FUNGUEIRIÑO
II OBERT INTERNACIONAL RÀPIDES BARNA-UGA
http://chess-results.com/tnr134705.aspx?lan=9&art=0&fed=ESP&wi=821

R. ARTIGAS
FINAL CAMPIONAT CATALUNYA VETERANS
http://chess-results.com/tnr133527.aspx?lan=9

A. BLASCO
XVI OBERT INTERNACIONAL FOMENT MARTINENC-Grup A
" Memorial Josep Paredes "
http://chess-results.com/tnr131826.aspx?lan=9&art=0&fed=ESP&wi=821

S. TORRES - S. LEIVA - J.A. MARTOS
XVI OBERT INTERNACIONAL FOMENT MARTINENC-Grup B
" MEMORIAL jOSEP pAREDES "
http://chess-results.com/tnr131853.aspx?lan=9&art=0&fed=ESP&wi=821

D. FUNGUEIRIÑO
V TORNEIG CIUTAT DE L´HOSPITALET
http://chess-results.com/tnr129669.aspx?lan=9

D. MERAYO (No presentat)
XXVI OBERT VILA DE SANT BOI 2014
http://chess-results.com/tnr127219.aspx?lan=9

R.ARTIGAS-A.LLOPART-J.LLOPART
III OBERT ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS CLUB
http://chess-results.com/tnr125354.aspx?lan=9

H. LOPEZ -A. GONZALEZ-E. LOPEZ
IX OBERT TUPINAMBÀ
http://chess-results.com/tnr122282.aspx?lan=9&art=0&turdet=YES&wi=821

C. BUXADE-J. MIRALLES-R. ARTIGAS-L. GONZALEZ
I OBERT VILA DE GRÀCIA (Majors 55 anys)
http://chess-results.com/tnr126798.aspx?lan=9

D. GENOVES
VIII OBERT D´ESCACS COLON SABADELL 2014
http://chess-results.com/tnr122266.aspx?lan=9

J.A. MARTOS
9è TORNEIG OBERT D´ESCACS ACTIUS " BICOLOR "
http://chess-results.com/tnr116496.aspx?lan=9


E. LOPEZ
III TORNEIG CLASSIC SANT MARTI 2014
http://chess-results.com/tnr116694.aspx?lan=9&wi=821&turdet=YES

F. MORATINOS (A) - F. DELGADILLO (B) - N. HOMS (B)
MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN 2013 - A i B
http://chess-results.com/tnr118188.aspx?lan=9

J. GASCON

II TORNEIG D´ESCAS ACTIUS DAU BARCELONA
http://chess-results.com/tnr118751.aspx?lan=9&art=0&turdet=YES&wi=821

S.TORRES - D.MERAYO - J.SERRATOSA

I TORNEIG OBERT RÀPIDES SANT ANDREU
http://chess-results.com/tnr114048.aspx?lan=9&art=0&wi=821

J.JULBE - E.SANCHEZ - E.GIBERT - R.ARTIGAS - J.MIRALLES -
F.J.GARCIA - J.GASCON - A.LLOPART - L.GONZALEZ

CAMPIONAT DE BARCELONA DE VETERANS 2013
http://www.chess-results.com/tnr111285.aspx?lan=2

E. LOPEZ - II OBERT INTERNACIONA MEMORIAL XAVIER CHAVARRI
http://chess-results.com/tnr107056.aspx?lan=9

R.IDOATE - XIV OBERT INTERNACIONAL  DE FIGUERES
http://chess-results.com/tnr103040.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30&wi=984

E.SANCHEZ - R.ARTIGAS - F.MUÑOZ - J.GASCON - F.DELGADILLO -  S. LEIVA
E.LOPEZ - G.MUT - A.LLOPART - S. TORRES - D. FUNGUEIRIÑO - H. LOPEZ

XV OBERT INTERNACIONAL DE SANTS
http://chess-results.com/tnr109079.aspx?lan=9

G. JIMENEZ - G. MUT ---- V OBERT CIUTAT DE GIRONA 2013
http://chess-results.com/tnr105217.aspx?ix=1&lan=9&wi=821&turdet=YES

HECTOR LOPEZ - D. FUNGUEIRIÑO - S. TORRES ---- XV OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI " B "
http://chess-results.com/tnr90786.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30&wi=984

S. TORRES ---- XXI OPEN INTERNACIONAL MONTCADA
http://chess-results.com/tnr89224.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30&wi=984

VALENTINA  MARTOS ---- CAMPIONAT D´ESPANYA --SUB-12
http://chess-results.com/tnr104201.aspx?lan=9

R. IDOATE ---- XXXI OPEN D´ANDORRA 2013
http://chess-results.com/tnr106764.aspx?ix=1&lan=9&wi=821&turdet=YES&zeilen=99999

F.MORATINOS ---- XII OPEN AJEDEREZND
http://chess-results.com/tnr102846.aspx?lan=9

V.MARTOS - VI TORNEIG OBERT INTERNACIONAL DE MOLLET-SUB 16
http://www.chess-results.com/tnr95561.aspx?art=0&lan=2&fed=ESP&turdet=YES&flag=30&wi=984

E.LOPEZ - J.A.MARTOS ---- VI TORNEIG OBERT INTERNACIONAL DE MOLLET
http://www.chess-results.com/tnr95085.aspx?art=0&lan=2&fed=ESP&turdet=YES&flag=30&wi=984

F.MORATINOS -II OBERT ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS CLUB
http://chess-results.com/Tnr95834.aspx?lan=9

G. MUT-G. JIMENEZ-S. TORRES  -  XV OBERT INTERNACIONAL DEL FOMENT MARTINENC
http://chess-results.com/tnr97342.aspx?lan=9

R. ARTIGAS-E. SANCHEZ-R. MICHAVILA   -  " CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS "
http://chess-results.com/tnr99909.aspx?lan=9

F.MORATINOS  -  IV OBERT JAKE CLUB L´HOSPITALET
http://www.chess-results.com/tnr89855.aspx?lan=9

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS 2013
Equips  A - B - C i D
http://escacs.cat/infoPerEquips/perequipsacteslist.php

EQUIP A - COPA CATALANA
http://chess-results.com/tnr89488.aspx?art=32&lan=9&wi=821

G. JIMENEZ - S. TORRES -    II OBERT DE NADAL DEL  GUINARDÓ
http://chess-results.com/tnr86167.aspx?lan=9

G.MUT - XIX TORNEIG INTERNACIONAL " MEMORIAL ILUNDAIN "
http://chess-results.com/tnr87261.aspx?lan=9

R. IDOATE - 2on. Festival d´Ille-sur-Têt (France)
http://echecsentet.pagesperso-orange.fr/grillesamericaines/grilleamer.htm

G.MUT - XVII OBERT IDEAL CLAVE

http://chess-results.com/tnr82378.aspx?ix=1&lan=9&turdet=YES

CAMPIONAT DE VETERANS BARCELONA 2012
E. SANCHEZ - R. IDOATE - R. ARTIGAS - F.J. GARCIA
R. MICHAVILA - J. GASCON 
http://chess-results.com/tnr81778.aspx?lan=9

E.LOPEZ - III OPEN INTERNACIONAL DE RIPOLLET
http://chess-results.com/tnr75660.aspx?lan=9

E.LOPEZ - DIADA D´ESCACS ACTIUS DE SABADELL 2012
http://chess-results.com/tnr78249.aspx?art=0&lan=9&fed=ESP&flag=30

AITOR - III 0BERT ACTIU SANT MARTI 2012
http://chess-results.com/tnr77837.aspx?lan=2

R.IDOATE - XIII OBERT INTERNACIONAL FIGUERES "MIQUEL MAS"
http://chess-results.com/tnr74754.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30

XIV OPEN DE SANTS, HOSTAFRANCS I LA BORDETA
AITOR -G.MUT (A) - http://chess-results.com/tnr78776.aspx?lan=9&zeilen=99999
E. LOPEZ - F. MUÑOZ - R. ARTIGAS (B) - http://chess-results.com/tnr78775.aspx?lan=9&zeilen=99999

AITOR - R. IDOATE - XXX OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA
http://chess-results.com/tnr77796.aspx?lan=9

F.MORATINOS - XXXVIII OPEN INTERNACIONAL D´ESCACS " VILA DE SITGES "
http://chess-results.com/tnr64664.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30

G.JIMENEZ - III OBERT " CIUTAT DE GIRONA "
http://chess-results.com/tnr75774.aspx?ix=1&lan=9&turdet=YES

E.LOPEZ (B)  - F.MORATINOS (A) -- XI AJEDREZND 
(B) http://chess-results.com/tnr73723.aspx?art=0&lan=9
(A) http://chess-results.com/tnr73722.aspx?lan=9

AITOR - III MEMORIAL " JOSEP LORENTE "
http://chess-results.com/tnr74350.aspx?lan=9

AITOR  -  XXXV OPEN INTERNACIONAL " BARBERÀ DEL VALLES "
http://chess-results.com/tnr69825.aspx?lan=9

R.Artigas-R.Michavila-F.Muñoz-E.Sanchez -R.Idoate  - XXVIII Campionat Catalunya Veterans 2012
http://chess-results.com/tnr72409.aspx?lan=9

F.Moratinos - I Obert Actiu de Catalunya
http://chess-results.com/tnr69763.aspx?lan=9

E. Lopez - VII Obert Ateneu Colon 2012
http://chess-results.com/tnr67793.aspx?lan=9

AITOR-CAMPIONAT DE CATALUNYA SUB-18
http://chess-results.com/tnr68911.aspx?lan=9

G. Mut , F. Moratinos, G. Jimenez - III Obert Jake Club
http://chess-results.com/tnr65762.aspx?lan=9

E. Lopez - VII Torneig Obert Internacional d´Escacs " Tupinambà "
http://chess-results.com/tnr65598.aspx?lan=9

G. Mut - D.Merayo - XIX Obert Internaional del Tres Peons
http://chess-results.com/tnr63225.aspx?lan=9

EQUIP A - Fase Territorial Copa Catalana per Equips
http://chess-results.com/tnr63675.aspx?lan=9

Aitor - (I Open Internacional de Nadal de Guinardó)
http://chess-results.com/tnr60540.aspx?lan=9

Aitor - (Memorial David Garcia Ilundain-Base)
http://chess-results.com/tnr61736.aspx?lan=9

Aitor  -  (Fase Previa Campionat de Catalunya S-18)
http://chess-results.com/tnr60997.aspx?lan=9

D. Merayo  -  (Open 80 Aniversari " Club d´Escacs Mollet ")
http://chess-results.com/tnr57132.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30

R. Idoate, E.Sanchez i R.Artigas - (Fase Campionat Veterans Barcelona)
http://chess-results.com/tnr57502.aspx?lan=9

EQUIP A - (XXIII Campionat Catalunya Ràpides per Equips)
http://chess-results.com/tnr56770.aspx?lan=9

G. Jimenez - (XXIX Open Internacional de Cerdanyola)
http://www.chess-results.com/tnr56485.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES

G. Mut - (XVII Open Ideal Clave)
http://www.idealclave.org/content/view/291/2/

G. Mut - (III Obert Internacional Memorial "Francesc Pujol")
http://chess-results.com/tnr54916.aspx?lan=9

J. Margalef - (IX Obert Internacional " Ribera d´Ebre ")
http://www.chess-results.com/tnr56084.aspx?art=1&lan=9&turdet=YES&flag=30

E. Lopez ,G. Mut i G. Jimenez- (II Obert Internacional d´Escacs "Ciutat Vella)
http://chess-results.com/tnr55414.aspx?lan=9

Francesc, Aitor, E.  Lopez , Fàbregas - (XIII Open Internacional d´escacs de SANTS)
http://chess-results.com/tnr54832.aspx?art=0&lan=9&flag=30

Margalef, Aitor - (XI Obert Internacional " Vila de Poblenou ")
http://chess-results.com/Tnr53602.aspx?lan=1

Idoate - (XXII Obert Internacional de Figueres)
http://chess-results.com/tnr46619.aspx?lan=9

Emili i Gerard Lopez - (XXXVI Open Internacional " Ciutat de Badalona ")
http://chess-results.com/tnr47580.aspx?lan=9

J. Gonzalo -(II Obert "Ciutat de Girona")
http://chess-results.com/tnr52340.aspx?ix=1&lan=9&turdet=YES

Idoate, Francesc, Aitor i D. Merayo-(XXIX Open Internacional d´Andorra).
http://chess-results.com/tnr53373.aspx?art=0&lan=9

A. Fabregas -(XXXIV Open Internacional de Barberá del Valles).
http://chess-results.com/tnr49550.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&flag=30

Aitor - (XIX Open Internacional "Ciutat de Montcada")
http://chess-results.com/tnr45001.aspx?lan=9

A. Blasco i Aitor - (X Open Internacional AjedrezND)
www.chess-results.com/tnr51285.aspx

Idoate i Emili - (XXVII Campionat Catalunya Veterans)
http://chess-results.com/tnr49487.aspx?art=0&lan=9&turdet=YES&wi=1000

Fabregas, E.Lopez i Gerard - ("II Memorial Josep Lorente")
http://chess-results.com/tnr48937.aspx?lan=9

E. Lopez - (VI Obert Ateneu Colon 2011)
http://chess-results.com/tnr46219.aspx?lan=9

E. Lopez i Guillem Mut- (Torneig " Tupinamba ")
http://chess-results.com/Tnr44322.aspx?lan=1

E. Lopez, Gerard, Fabregas i Fungueiriño - (Torneig "Obert Catalunya")
http://chess-results.com/tnr45951.aspx?lan=9

Abraham i Aitor - (Previa Campionat Juvenil)
http://chess-results.com/tnr43925.aspx?lan=9

Campionat de Catalunya per Equips - 2011
L´Espiga " B ", el proper any jugará a Primera Provincial.
www.escacs.cat/infoPerEquips/perequipsacteslist.php
 

Més, sobre...: Torneigs
Últimes Notícies